Tady můžete hlasovat o nejlepší web - Hlasování zde

S čeho se skládá Powerball

11. ledna 2007 v 15:12 | Dandanel |  Powerball
Rozeber to! Powerball je výrobek, který lze jednoduše rozebrat a zase složit dohromady. Je to produkt, který k tomu, aby vám mohl dlouho a bez problémů dávat potěšení, vyžaduje přiměřenou péči.
Powerball
Za prvé je důležité vyhnout se silným otřesům a pádům.Dále je nutné, pokud je rotor v pohybu, držet Powerball v pevném sevření a nikdy ho nepokládat, dokud se rotor úplně nezastavil - pokud povolíte dřív, než se rotor úplně zastaví, objeví se drnčení a vibrování, které může vést k poškození vnitřku tohoto velmi přesně seřízeného a vyváženého zařízení. Toto platí zvlášť, pokud si Powerball předává mezi sebou více lidí. Výjimkou je pouze Powerball Techno, jehož vnitřek je pro volné uchopení, které je nutné ke čtení dosaženého výsledku, uzpůsobený.
V neposlední řadě je nutné váš Powerball občas pořádně vyčistit. Uvnitř obalu se totiž mohou usazovat různé prachové částečky a vlákna, která mohou zapříčinit to, že se vlastnosti Powerballu postupně zhoršují až se může úplně zadřít.
Takže, co objevíte, když se rozhodnete váš Powerball rozebrat a vyčistit. Začneme odshora. U modelů Pro je jako první na řadě PC jednotka, u modelů bez PC jednotky je záslepka. Potom horní a spodní část obalu, který je vyroben z mimořádně odolného materiálu a jen tak se nerozbije.
Uprostřed je protiskluzový pásek, který zabraňuje tomu, aby vám Powerball vyklouznul při točení z ruky.
Powerball
A uvnitř Powerballu je rotor, vlastně ta nejdůležitější součást. Každý rotor je jednotlivě testován a vyvažován tak, aby i při rychlosti 15.000 rpm byl zajištěn jeho chod bez nežádoucích zvuků a vibrací. Osička rotoru je uložena v bílém vodícím kroužku rotoru. Vodící kroužek je velmi citlivé místo. Pokud je Powerball vystaven nadměrným nárazům, nebo necháte-li ho při doběhnutí volně v ruce drnčet a vibrovat, mohou pod ním vzniknout různé škrábance anebo se poruší jeho tvar, a tím dojde ke zhoršení vlastností Powerballu.
A to je vše! Preciznost provedení a přitom jednoduchost Powerballu je zkrátka fascinující!
Jednotlivé díly Powerballu - viz obrázek
Powerball
Záslepka (u modelů Pro PC jednotka)
Horní část obalu
Protiskluzový pásek
Vodící kroužek rotoru
Rotor
Spodní část obalu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbý můj blog ?

Super ! 40.2% (1339)
De to ! 8.9% (297)
Tak trochu ! 3.8% (125)
Už sem nikdy nepudu ! 4.5% (150)
Nejhnusnější blog na celým vesmíru ! 42.6% (1419)

Komentáře

1 Zdeno Zdeno | 17. května 2007 v 17:32 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti